sztućce amefa

Najwyższej jakości sztućce Amefa

Sztućce amefa to produkty o designie, który bez żadnych problemów można dopasować do każdego stylu, od tradycyjnego po całkowicie nowoczesny. W ofercie sklepu znajdują się produkty, które idealnie pasują na śniadanie z rodziną, kolację z przyjaciółmi czy grilla w ogrodzie.

Kilka słów o firmie

Sztućce amefa są dostępne na rynku od 1931 roku. Firma ma międzynarodowy zasięg i obecna jest aż w 30 krajach świata. Dystrybuowana jest głównie w handlu hurtowym i detalicznym oraz w cateringu. Przy produkcji sztućców amefa firma stosuje najwyższej jakości standardy, które gwarantują ich długotrwałe użytkowanie. Oprócz doskonałej jakości bardzo ważna jest troska o detale. Odbywa się ona na każdym poziomie cenowym i dotyczy każdego rodzaju sztućców marki amefa.

Kolekcje sztućców dostępne na rynku

Firma oferuje swoim klientom dwie kolekcje sztućców:

  • pierwsza nosi nazwę Amefa. Oferuje ona bardzo szeroką gamę wzorów sztućców. Bardzo ważne jest to, że podczas ich projektowania została zachowana równowaga pomiędzy odpowiednią formą i funkcjonalnością. Warto dodać, że niektóre modele są wyposażone w kolorowe trzonki, które dodatkowo ożywią wnętrze. Dostępne kolory to: oliwkowy, brązowy, ecru i szary. Sztućce wykonane są oczywiście ze stali nierdzewnej 18/0 lub 18/10. Przedział cenowy jest bardzo zróżnicowany.
  • druga kolekcja nazywa się Amefa Premiere. Charakteryzuje się przepięknym wykończeniem oraz wyjątkowym wzornictwem. Dbałość o szczegóły jest na bardzo wysokim poziomie. Te modele są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10.

Wybierz sztućce Amefa pasujące do Ciebie